Las Venturas RolePlay

Bo kasa nie jest najważniejsza


#1 2011-02-15 14:47:31

MaccaSquad

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-15
Posty: 1001

Rekrutacja do SAPD !

Rusza Oficjalna Rekrutacja Do SAPD ! Zapraszamy !

Rekrutacja jest Out Of Character potem sprawdzę was w grze

Wzór Podania:

Podanie o funkcjonariusza SAPD

1.Na jakich serwerach wcześniej grałeś/grałaś i w jakich frakcjach/organizacjach(liczę na szczerość)
2.Ile masz lat
3.Ile już grasz na serwerach RP ? podaj swoje wzloty i upadki.Nikt was nie będzie bił za nic więc proszę o szczerość
4.Nick Skype
5.Czy zapoznałeś się z tematem w którym pisze co może funkcjonariusz SAPD ?
6.Jak wyobrażasz sobie prace w SAPD ?

Podania wklejajcie tutaj,sprawdzam je osobiście.

Powodzenia !

Offline

 

#2 2011-02-16 16:03:40

Namiro

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-16
Posty: 2

Re: Rekrutacja do SAPD !

1.Na jakich serwerach wcześniej grałeś/grałaś i w jakich frakcjach/organizacjach(liczę na szczerość)
LL-RP jako major National Guard, RP-PL jako redaktor Fresh News, kilka mniejszych serwerow oraz H-RP w gangu, rzadzie (oczywiscie na innych postaciach) i pomniejszych biznesach.
2.Ile masz lat
Czternascie
3.Ile już grasz na serwerach RP ? podaj swoje wzloty i upadki.Nikt was nie będzie bił za nic więc proszę o szczerość
W lecie styknie juz trzy lata, sam dziwie sie ze to tak szybko przelecialo. Moim najwiekszym osiagnienciem jest to ze zazwyczaj akceptowano moje podania, niezaleznie czy to ochrona, gang czy wojsko. Upadkiem jest to ze przez uzaleznienie stracilem zbyt duzo czasu i nie wychodzilem z kumplami a teraz - gdy mieszkam w Szwajcarii, moge sie z nimi widziec jedynie 2 razy w roku, czasami trzy.
4.Nick Skype
Nie posiadam
5.Czy zapoznałeś się z tematem w którym pisze co może funkcjonariusz SAPD ?
Tak.
6.Jak wyobrażasz sobie prace w SAPD ?
No coz, jako troche nudna. Nie wydaje mi sie zeby na tym serwerze byly poscigi 24/7, strzelaniny albo ucieczki z aresztu. Ja jestem nastawiony na kreatywna gre, ktora nie opiera sie w calosci na skrypcie. Tak z nudow przygotowalem rowniez CV
http://namiro.mycv.pl/
I przepraszam za brak polskich liter.

Offline

 

#3 2011-02-16 16:17:46

MaccaSquad

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-15
Posty: 1001

Re: Rekrutacja do SAPD !

Namiro-Przyjmuje ! jak serwer ruszy zobaczę cie IC

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.agrogames.pun.pl www.pokefajer.pun.pl www.dzielnekobietki.pun.pl www.fforumowicze.pun.pl www.amazonki.pun.pl